Ödeme Seçenekleri

 

Kredi kartım ile alışveriş yapamıyorum?

Limitiniz yetersiz olabilir. Kredi kartınız online işlemlere kapalı olabilir. Kartınız taksit seçeneği olan kartlardan biri olmayabilir. 3D secure şifresinizi girmiyor olabilirsiniz. Tüm bu bilgiler sizin için geçerli değilse bankanızla iletişime geçebilir ya da bize İletişim bölümünden mail atabilirsiniz.

 

Güvenli alışveriş yapabilir miyim?

Evinsensin.com'da bilgi güvenliği ve gizlilik ilkeleri kabul edilmiş durumdadır. Ayrıca tüm bilgileriniz 128 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

 

Taksit seçeneğiniz var mı?

Alışverişlerinizde taksit seçeneği bulunmaktadır. Her bankanın kendine göre bir taksit sistemi bulunmaktadır. Sepetim sayfasından sonra kendi kredi kartınızın bulunduğu bankayı seçerseniz kaç taksitle alışveriş yapabileceğinizi görebilirsiniz.

 

Peşin fiyatına taksitli alışveriş imkanı var mıdır?

Sitemizin yaptığı anlaşmalara bağlı olarak her banka ile farklı bir taksitlendirme seçeneğimiz bulunmaktadır. Zaman zaman bu özellikler değişmekte, taksit sayılarında güncelleme olmaktadır. Hangi kartlara ne kadar vade farksız taksit olduğunu banka bilgileri kısmından görebilirsiniz.

 

Havale ve EFT'den ek ücret alınır mı?

Havale aynı bankalar arasında para transferi olduğu için bizim hesabımızın bulunduğu bir bankadan ödeme yapıyorsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz. Eğer farklı bir bankadan ödeme yapacaksanız bunun adı EFT olmaktadır ve bankanız bundan bir ücret talep etmektedir.