Kampanyalar ve ürün bilgileri

Bir ürün beğendim ama içerisinde yeterli açıklama yok, nasıl bilgi alabilirim?

Şayet beğendiğiniz ürünün tedarik kodu ve ismi yada linki ile bize mail yolu ile ulaşırsanız, en kısa sürede size ürün hakkında mevcut olan tüm bilgiler konusunda yardımcı olunacaktır.

Ürünüm neden bahsedilen tedarik süresinde bana tedarik edilmedi?

Bazı ürünler kendi stoklarımızda bazı ürünler ise tedarikçilerimizin stoklarında bulunmaktadır. Bir çok tedarikçimizin yaptığı bir hata olan biten stokları geç bildirmek sorunundan dolayı bazen sıkıntı yaşanmaktadır. Sistem ve tüm aile olarak sorunları her geçen gün daha efektif şekilde çözmek adına sistemde iyileştirmeler yapmaya çalışıyoruz. Eğer tüm doğru değerlendirmelere rağmen size stokta olmayan bir ürünü satmış olursak bu noktada yapabileceğimiz en uygun seçenek için sizinle iletişime geçiyoruz. Muadil bir ürün yada para iadesi konusunda hızlı bir şekilde size verdiğimiz sorunu çözmeye çalışıyoruz. Tüm sabrınız için teşekkür ederiz.

Ürünlerde orijinallik sorunu var mı?

Sitemizde satılan tüm ürünler orijinaldir. Bu noktada gerekirse firmalar ile iletişime geçebilir ve bu ürünlere satma yetkimizi sorgulayabilirsiniz.

Setleri parçalayabiliyor musunuz?

Setlerin parça parça satılması dönem dönem olabilmektedir. Bazı ürünler ise adetli olarak satılabilmektedir. Bu ürünleri parça olarak isimleri ile aratarak, set olarak mı adetli mi satıldığını bulabilirsiniz.

Ürünler garantili midir ve Garanti kim tarafından verilmektedir?

Tüm ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantileri altındadır. Aldığınız üründe bir arıza çıkar ise o markanın en yakın yetkili servisi ile iletişime gerebilirsiniz. Şayet bir sorun yaşarsanız bize ulaşarak konuyu çözmenize yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz.

Özel üretim ürünler var mıdır?

Bazı ürünler ve bazı markalar konusunda size özel üretim yapılmaktadır. Bu ürünler için ürünlerin açıklama kısmında açıklama bulunmaktadır.